Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. John Ruskin


Duben 2011

Diplomy za Rychlou vlnu 2

28. dubna 2011 v 20:14












Tak co říkáte na diplomy? :)

S.T.O.P.K.A. pro Rychlou vlnu 2

28. dubna 2011 v 17:43
Diplomů se brzy dočkáte :) Možná už dnes večer ;)

Dnes má narozeniny Penélope Cruz. :)

28. dubna 2011 v 14:47
Všechno nejlepší :)


Rychlá vlna 2

27. dubna 2011 v 19:42 Rychlá vlna
1)Ahoj
2)Jak je?
3)Věděla jsi že dnes má moderátor ze Superster,Leoš Mareš narozeniny?
4)Sbíráš plyšové hračky?
5)Které zvíře máš nejraději?
6)Jakého původu jsou bonsaje?
7)Jsi fanouškem Johnnyho Deppa?
8)Co na diplom?
9)Tak pa...:)

Diplom od Fufi.

27. dubna 2011 v 19:35


Fufi děkuji...:)

Jméno syna Penélope Cruz bylo prozrazeno

26. dubna 2011 v 17:32 Penelope Cruz
Spolu s manželem Javierem Bardemem ho dosud tajili.
Herečka Penélope Cruz (36) porodila syna 22. ledna letošního roku, s výběrem jména pro něj asi ale dala načas. Spolu s manželem Javierem Bardemem (41) ho dosud tajili. Že se rozhodli pro jméno Leo, prozradil až španělský režisér Santiago Segura.

"Vím, co chcete a že nechápete, proč nepřijdou, neukážou dítě a neřeknou, podívejte, to je Leo. Jo, je to Leo. Teda myslím. To je myslím to, co jsem slyšel. Ale neřekli mi k tomu nic," svěřil Segura novinářům.
Penélope rodila 22. ledna v losangeleské nemocnici Cedars-Sinai, byl při ní jak jednačtyřicetiletý manžel Javier, tak její matka Encarna, mladší bratr Eduardo, sestra Monica a její přítel Alex Gonzalez.

Cruz chtěla původně rodit v Madridu, kde s Javierem žijí, ale pak svůj názor změnila. Porodem v Los Angeles totiž usnadnila synovi cestu k dvojímu občanství, jak španělskému, tak americkému.

Jméno syna Penélope Cruz bylo prozrazeno

Penélope Cruz: Miluju prdící stroj Johnnyho Deppa

26. dubna 2011 v 17:13 Penelope Cruz
Vždycky ji totiž dokáže rozesmát.
Herečka Penélope Cruz (36) miluje kolegu Johnnyho Deppa. Vždycky ji totiž dokáže rozesmát(47). A když ne on, tak spolehlivě zabere pokaždé jeho prdící stroj, který prý vlastní. Maminka Penélope navíc přiznala v americké televizní talk show, že prdící stroj se dá ovládat dálkově.

"Opravdu vlastní prdící stroj. Když jsem ho před deseti roky poprvé potkala, měl plastový stroj, teď má modernější zařízení na dálkové ovládání. Jednou mě tím napálil, když jsme natáčeli film Kokain. Já jsem zrovna dělala velmi dramatický výstup a on pustil tu mašinu. Všichni jsme koukali a říkali, kdo to byl?" přiznala šestatřicetiletá Penélope, která porodila letos v lednu syna manželovi Javieru Bardemovi.

Penélope si také postěžovala, že si ji neustále pletou s mladší sestrou Mónikou. "Pořád nás zaměňují jako dvojčata," dodala španělská kráska.

Penélope Cruz: Miluju prdící stroj Johnnyho Deppa


S.T.O.P.K.A. pro Rychlou vlnu 1

25. dubna 2011 v 23:08
Kdo nestihl tento rozjezd má šanci příště!!!

Anketa z od Jacka Sparrowa

25. dubna 2011 v 21:59
....Nebo snad vyhrají PzK 4, kteří právě přichází do světových kin?


Rychlá vlna 1

25. dubna 2011 v 19:10 Rychlá vlna
  1. Čauky...
  2. Jak se dneska máš?
  3. Kolik má Johnny Depp mobilů?
  4. Kde bydlí JD se svojí rodinou?
  5. Kolik má JD s přítelkyní Vanessou Paradis dětí?
  6. Jak se jmenují?
  7. Kolik je jim let?
  8. Kolik let je Johnnymu?
  9. Co nebo koho chceš na diplom?
  10. Ahoj...:)


Johnny Depp si zahraje v sitcomu od autora Kanclu

25. dubna 2011 v 14:07
Americký herec Johnny Depp bude účinkovat v nové komedii britského režiséra, scenáristy, herce a hudebníka Rickyho Gervaise (Kancl, Extras). Podle oznámení Gervaise citovaného serverem BBC se hollywoodská hvězda stane hostem nového sitcomu Life´s Too Short (Život je příliš krátký).

Johnny Depp

Hlavní roli v sitcomu ztvární britský herec trpasličího vzrůstu Warwick Davis, který hrál v sáze Hvězdné války a sérii Harry Potter. V sitcomu hraje egomaniackého šéfa talentové agentury pro takto malé lidi.

Show je popisována jako směs americké komedie Curb Your Enthusiasm (Kroťte vaše nadšení) a Gervaisovy původní show Extras. Série se začne natáčet v květnu a vysílat ji bude televizní kanál BBC 2. Gervais dosud napsal šest půlhodinových epizod série ve spolupráci s britským spisovatelem a režisérem Stephenem Merchantem.

Účinkování Johnnyho Deppa může být překvapením vzhledem k tomu, že si Gervais dělal legraci z posledního Deppova filmu Cizinec při předávání Zlatých Glóbů. Během ceremonie komik uvedl, že to byl velký rok pro 3D filmy. "Toy Story: Příběh hraček; Já, padouch; Tron...vypadá to, že všechno bylo třídimenzionální kromě postav filmu Cizinec." Následně Gervais svůj vtip bránil tím, že lidé, ze kterých si dělal legraci, mají smysl pro humor a nebudou se cítit dotčeni.



Palác v Benátkách jsem vyfoukl samotmému princi

25. dubna 2011 v 13:50 Johnny Depp
Sedmačtyřicetiletý Johnny Depp strávil v Benátkách několik měsíců s celou rodinou a byl prý městem tak ohromený, že se rozhodl koupit zde palác ze 17. století nesoucí název Palazzo Dona Sangiantoffetti. Informoval o tom britský Independent.
Podle místních novin La Nuova Venezia trumfla hollywoodská celebrita při koupi i arabského prince, který se o dům také ucházel. Není divu, objekt je už jen jedním z mála dostupných domů s výhledem na slavný Canal Grande. Tento nejhlubší kanál Benátek je zároveň hlavní dopravní tepnou města a také prý "nejkrásnější ulicí na světě".
Palác stojí v oblasti Santa Croce nedaleko kostela Santa Maria Mater Domini. Budova si ale zřejmě vyžádá ještě další investice. Mnoho věcí bude třeba opravit, píše server Daily Mail. Nový majitel se ale na oplátku bude moci těšit nejen z úžasného výhledu, ale také krásného interiéru, jenž zahrnuje vysoké malované stropy či zdobné sloupy.
Johnny, který je otcem dvou dětí - Lily-Rose (11) a osmiletého Jacka a má za ženu francouzskou zpěvačku a herečku Vanessu Paradisovou - prozradil, že miloval pozdní noční procházky Benátkami, když bylo na ulicích ticho.
"Moje zážitky z Benátek se doopravdy odehrávaly mezi desátou hodinou večerní a druhou hodinou ranní, když bylo vše na ulicích zavřené a já jsem se mohl procházet a prožívat poezii a ducha Benátek a všechny ty úžasné temné uličky," řekl Depp.
Ačkoliv herec s rodinou tráví většinu času na své farmě ve Francii, vlastní také dům v Hollywoodu, na Hawai nebo 45akrový ostrov na Bahamách.

Tak jsem tady!!!

23. dubna 2011 v 17:20
Ahoj,tohle je můj první článeček...musela jsem zkusit něco napsat