Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. John Ruskin


Johnny Depp si zahraje v sitcomu od autora Kanclu

25. dubna 2011 v 14:07
Americký herec Johnny Depp bude účinkovat v nové komedii britského režiséra, scenáristy, herce a hudebníka Rickyho Gervaise (Kancl, Extras). Podle oznámení Gervaise citovaného serverem BBC se hollywoodská hvězda stane hostem nového sitcomu Life´s Too Short (Život je příliš krátký).

Johnny Depp

Hlavní roli v sitcomu ztvární britský herec trpasličího vzrůstu Warwick Davis, který hrál v sáze Hvězdné války a sérii Harry Potter. V sitcomu hraje egomaniackého šéfa talentové agentury pro takto malé lidi.

Show je popisována jako směs americké komedie Curb Your Enthusiasm (Kroťte vaše nadšení) a Gervaisovy původní show Extras. Série se začne natáčet v květnu a vysílat ji bude televizní kanál BBC 2. Gervais dosud napsal šest půlhodinových epizod série ve spolupráci s britským spisovatelem a režisérem Stephenem Merchantem.

Účinkování Johnnyho Deppa může být překvapením vzhledem k tomu, že si Gervais dělal legraci z posledního Deppova filmu Cizinec při předávání Zlatých Glóbů. Během ceremonie komik uvedl, že to byl velký rok pro 3D filmy. "Toy Story: Příběh hraček; Já, padouch; Tron...vypadá to, že všechno bylo třídimenzionální kromě postav filmu Cizinec." Následně Gervais svůj vtip bránil tím, že lidé, ze kterých si dělal legraci, mají smysl pro humor a nebudou se cítit dotčeni.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama