Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. John Ruskin


Listopad 2011


New video: Bruno Mars - It Will Rain

18. listopadu 2011 v 23:39 | Safaria |  Songs.
Konečně se objevilo dlouho očekávané video It Will Rain Bruna Marse, singlu, který najdeš na soundtracku Twilight - Rozbřesk.
It Will Rain je titulní písnička k první části závěrečného dvoudílu. Video je samozřejmě o lásce a je proložené několika ukázkami z Twilight Rozbřesk. Podívej se na něj!

Bruno Mars - It Will Rain

♥♥♥ :3

Zdroj:BG.

Johnny Depp chce být pohřben do bedny od whiskey!

16. listopadu 2011 v 13:33 | Safaria |  Johnny Depp
Johnny Depp (48) chce na svém pohřbu všechny truchlící opít sudem irské whiskey. Chce jí mít na trachtě tolik, aby se všichni řádně zlili a byli veselí. Před šesti roky se sám musel rozloučit s kamarádem Hunterem S. Thompsonem, jemuž pro rozprášení popela do vzduchu nechal vyrobit kanón.
"Mohl bych být pohřben do truhly na whiskey a každý by přišel a dal si pořádný lok. Hunter snil o výjimečném způsobu svého odchodu. Chtěl být vystřelen z kanónu. Báječné! Tak jsem mu postavil obří kanón po jeho smrti v roce 2005 a vystřelil jeho popel do nebe," přiznal Johnny.
Americký herec se bude od 8. prosince objevovat v českých kinech v nové komedii Rumový deník.


Johnny Depp
Zdroj:Super.cz


Vtipy!...o zvířátkách.

10. listopadu 2011 v 18:35 | Safaria |  Something.
Je krásné ráno. Chlapeček se probouzí a vidí ve svém pokoji modrého králíka. "Kdo jsi?"
"Já jsem Azurit." "A co tu děláš?" "Kradu ti rifle."
"A budeš tady, až se rátím?" "No ty si asi vadnej, ne?"Na telegrafním drátě visí několik netopýrů hlavou dolů, a tu z ničeho nic se jeden prudce otočí a zůstane hlavou nahoru.
"Hele, co je s ním?" ptá se jeden.
"Nevím, asi omdlel."Potkaji se 3 žraloci a všem je špatně od žaludku. První povídá: "Kluci, já sežral ženskou z Francie a dodnes mi leží v břiše Channel No.5." Druhý na to: "No vidíš, já si zase smlsnul na ruským stranickým funkcionáři a pořád zvracím metály." A třetí se přidá: "To je nic, hoši, já zase zbaštil českýho policajta a ten byl tak dutej, ze se dodneska nemůžu potopit!"V lese žije medvěd který si dělá seznam těch zvířat která sežere.
Přijde k němu vlk a říká hele: medvěde ty si prej děláš seznam koho sežereš? No jo.
A nemohl bych ti přinést bažanta? No jo. Vlk přinese bažanta a medvěd je sežere oba.
Druhý den k němu přijde liška a říká: hele medvěde ty si prej děláš seznam koho sežereš?
No jo. A nemohla bych ti přinést koroptev? No jo. Liška přinese bažanta a medvěd je sežere oba. A třetí den k němu přijde zajíc a říká: medvěde ty si prej děláš seznam koho sezeres? No jo. A nemohl bys mě vyškrtnout? No tak jo.Přijde zajíc domů celej pokálenej a stará na něj řve: co si dělal, ty vole? Zajíc odpoví: Honil jsem mědvěda a on se přede mnou pokálel strachy. Stará odpoví: Hmm, to seš fajn, tak to jo. Za pět minut přijde mladej, celej pomočenej a je neobvykle vysmátej. Stará se ho ptá: Co ty si dělal, starej pokálenej, mladej pomočenej ,no? Mladej povídá: No já sem se zechcal smíchy, když si mědvěd vytřel s tátou prdel…Jde zajíc lesem a krici: Prefikl jsem lvici!
Potka vlka a vlk na to: Hele, zajici, zmlkni. Chces, aby to uslysel lev? A krome toho ti stejne nikdo neuveri!
Zajic bezi dal a krici: Prefikl jsem lvici! Prefikl jsem lvici!
Potka medveda a medved: Zajici, zavri klapacku. Lev to uslysi, nasere se a problemy budeme mít vsichni! A krome toho ti stejne nikdo neuveri!
A zajic jakoby nic: Prefikl jsem lvici! Prefikl jsem lvici! Prefikl jsem lvici!!!
Nahle se objevil lev. Rozzureny na nejvyssi miru honi zajice. Honi ho a zajic nahle skocil do stareho vykotlaneho kmene. Lev za nim, ale nejak se tam zasekl. Zajic obchazi lva, blizi se k nemu odzadu, rozhlizi se kolem, rozepina poklopec a rika: - No, tak tohle uz mi opravdu nikdo neuvěři...! :D


Ten poslední fakt žeru! :D

Johnny Depp: Nechtěl jsem být idolem teenagerů

5. listopadu 2011 v 12:59 | Safaria |  Ukecané články.
Hvězda Pirátů z Karibiku, Johnny Depp, se přiznal, že po své první velké roli neustál svou slávu a zkoušel ji utopit v alkoholu.
"Nechtěl jsem být idolem teenagerů," přiznal nedávno Johnny. Vzpomínal tak na svou první velkou roli v seriálu Jump Street 21, díky které ho začaly zbožňovat tisíce mladých fanynek po celém světě. "Tenkrát jsem si každou noc doslova propíjel vnitřnosti, abych se s tím nějakým způsobem vyrovnal," dodal.


"Jestliže jsem se měl tenkrát rozhodnout jít ven a nechat se okukovat a oslavovat, nebo sedět sám zavřený někde doma, vybral jsem si to druhé," pokračuje ve vzpomínání. "Měl jsem pocit, že jsem se změnil na něco, co musí každý mít, a to bylo pro mě strašně ponižující."
Dodává také, že jakmile se ocitl mezi více lidmi, cítil se nervózně a nepohodlně. "Jediný způsob, jak jsem to mohl přežít, bylo propíjet se zkrz na skrz. Aspoň tak jsem to tehdy cítil. Ztratil jsem tím spoustu let..."


To už je ale minulost. Pak potkal svou současnou partnerku Vanessu Paradis, se kterou má dvě děti - Lily-Rose (12) a Jacka (9), srovnal se s pocitem, že zkrátka bude obdivovaná celebrita, a užívá si rodinného štěstí. "Šílené pijatiky jsou už dávno za mnou. Teď si dám jednou za čas jednu dvě sklenky vína před večeří, koukám u toho na západ slunce a poslouchám, jak si na zahradě hrajou děti.... Neznám nic krásnějšího."

Zdroj:BG.

STARS: Johnny Depp: Nechtěl jsem být idolem teenagerů - foto

Ashley Greene - Co ve Twilight nenajdeš

5. listopadu 2011 v 12:55 | Safaria |  Ukecané články.
Podrobili jsme Ash (24) křížovému výslechu ohledně nejslavnější upírské ságy...
Říká se, že celý natáčecí štáb a herci mají ochranářské sklony vůči Tayloru Lautnerovi. Patříš mezi také ně?
Ashley:
"Řekla bych, že to tak úplně není, že tyhle sklony má jen ženské osazenstvo Twilight, pánové naopak Taylora moc nemusí... Ale jinak ano, patřím mezi jeho ochranitelky. On je tak sladký... takový medvídek do postýlky." (smích)

Chtěla bys mít stejné nadpřirozené schopnosti jako má tvoje postava Alice Cullen?
Ashley:
"Představa, že bych mohla vidět do budoucnosti, zní opravdu cool, ale upřímně, ve skutečnosti bych z toho nejspíš zešílela. Myslím, že bych přišla o tajemství, která dělají život opravdu zajímavý. To, že nikdy nevíš, co se ti během dne přihodí, je přeci to nejzajímavější, co život nabízí. Nechtěla bych dopředu vědět, že dneska zakopnu a zlomím si při tom prst. To by bylo šílené."

Jak jsi prožívala natáčení svatby Belly a Edwarda?
Ashley:
"Aaach, bylo úžasné vidět svatbu lidí, o kterých vím, že se milují. Vnímala jsem to, jako by šlo o jejich opravdovou svatbu. Dokážu si představit, že by k tomu mohlo dojít. Jsou dokonalý pár. Bylo to nádherné."


STARS: Ashley Greene - Co ve Twilight nenajdeš - fotoZdroj:BG.