Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. John Ruskin


Leden 2012

Britney Spears - "Criminal" Official Lyric Video

27. ledna 2012 v 22:45 | Safaria |  Songs.
♥ Silný Song! )

Největší módní hříchy podle stylistek

21. ledna 2012 v 14:50 | Safaria |  Ukecané články.
Loga značek přes celá prsa, míchání sportovního stylu s elegantním nebo rovnou totální ignorace módy. Říká se, že chybovat je lidské, ale některé módní přešlapy by opravdu měly zmizet v propadlišti dějin. Ruku na srdce, opravdu se jich nedopouštíte i vy?

Následující "módní zločiny" ženy páchají nejčastěji. Poznáte se v nich?

Řídíte se trendy. Až moc.

"Nejčastější chybu vidím v tom, že ženy nerespektují vlastní osobnost a příliš slepě následují trendy," říká stylistka Anit Nono z Fashionbooku a dodává: "Důležité přitom není, jestli jste oblečené podle poslední módy, ale to, jestli vám to opravdu sluší." Pozor, to samozřejmě neznamená, že byste měly bojkotovat veškeré módní novinky, vyberte si z nich ale pouze to, co vám skutečně padne.
Trendy nejsou všechno, vybudujte si vlastní osobitý styl; ThinkstockFoto: ThinkstockTrendy nejsou všechno, vybudujte si vlastní osobitý styl

Ukazujete, že na to (ne)máte

"Největší módní horor? Loga a obří nápisy značek přes prsa. Je to jako dřívější proužko-mánie, kdy u nás vládlo heslo čím víc proužků, tím víc Adidas," říká stylistka Veronika Králová z agentury Backstage. A i když máte na tričku vaši oblíbenou značku, opravdu jí musíte dělat reklamu? "Ještě větším prohřeškem, než je chlubení se značkou, je potom nošení padělků, ve většině případů kabelek. Ty vám na stylu opravdu nepřidají," dodává Veronika.
Na tržnici kabelku Louis Vuitton neseženete, byť by vám tvrdili, že je zaručeně pravá; IsifaFoto: IsifaNa tržnici kabelku Louis Vuitton neseženete, byť by vám tvrdili, že je zaručeně pravá

Berete módu za naprostou zbytečnost

"Velké procento Češek módu bohužel stále ještě považuje za něco marnivého, za něco, co je navíc. Vypadat dobře by se ale měly snažit všechny, bez ohledu na věk, postavu nebo příjem. Pokud totiž samy sobě připadáte atraktivní, cítíte se mnohem lépe," říká Anit Nono. Opět to neznamená, že byste musely utrácet polovinu výplaty za nejnovější trendy, pořiďte si nadčasové kousky, které vám budou slušet a které vám také vydrží.

Mícháte sport s elegancí

Přestože si spolu některé styly rozumí (viz. "ocvočkovaná baletka" ze článku o rolácích), oblíbená disciplína spousty dam, míchání ryze sportovních kousků s elegancí vůbec dobře nevypadá. "Ženy, které si obléknou lyžařskou bundu a obují podpatky, vídám stále docela často," říká stylistka Veronika a dodává: "Mimochodem, tento typ bundy patří opravdu jen na hory, ne do města." Když už jste ve sportovním, podřiďte vašemu oblečení i výběr bot a doplňků. Ležérní taška přes rameno bude určitě vhodnější než kožená kabela.

Jste až moc velké…šelmy

"Já se hodně setkávám s přemírou zvířecích vzorů, ať už jsou to dva tři leopardi na jediném outfitu nebo rovnou kombinace několika živočišných druhů," říká stylistka Marie Fléglová z agentury Backstage. Jestli se vám proto tento trend líbí, nezapomeňte se podívat na náš článek Vpusťte zvířecí vzory do vašeho šatníku!, a držet se hesla méně je více! Leopardí boty netřeba dolaďovat leopardí kabelkou!
Se zvířecími vzory nakládejte opatrně; ThinkstockFoto: ThinkstockSe zvířecími vzory nakládejte opatrně

Šetříte na sobě

Ano, málokdo má v dnešní době peněz nazbyt? Tím spíš byste ale měly přemýšlet o tom, co koupíte. "Velkou chybou je na sobě šetřit a pořizovat si nekvalitní oblečení, které většinou stejně dlouho nevydrží. Základ šatníku přitom může tvořit jen pár kvalitních věcí," říká stylistka Anit. Sezónní kousky nakupujte až ve chvíli, kdy budete mít na čem stavět. Nebojte se investovat do padnoucích kalhot, košilí nebo sukní.
Místo několika trendových kousků si pořiďte jeden kvalitní a nadčasový; ThinkstockFoto: ThinkstockMísto několika trendových kousků si pořiďte jeden kvalitní a nadčasový

Nerespektujete vaši postavu

Tím nejlepším, co pro sebe a svůj styl můžete udělat, je naučit se znát vaše proporce a umět s nimi pracovat. "Hromada žen nosí oblečení, které jim nesedí a není to jen o střihu - často si vybírají také nesprávné velikosti, říká stylistka Marie. Problémové bývají hlavně kalhoty, které jsou příliš těsné v pase, jakmile vám někde něco přetéká, neuspějete, ani kdybyste na sobě měly ten nejúžasnější model.

Zapomínáte na to, proč se prádlu říká "spodní"

Móda bokovek je díky bohu pryč (ultra nízké kalhoty slušely opravdu jen málo které), ale lezoucí zadky a vykukující kalhotky bohužel stále ještě z ulic nezmizely. "Prádlo by mělo zůstat skryto, obzvlášť pokud jde o kalhotky. Výjimkou může být u některých topů záměrně vykukující podprsenka, která ale musí být naprosto výstavní," podotýká Marie Fléglová.

Zdroj:Pro Ženy.cz

♪ GREEN DAY! ♪ - 21 Guns

10. ledna 2012 v 21:43 | Safaria |  Songs.
Tohle je jeden z mých nejoblíbenějších songů od GD...♥Co jsem našla v anketách....

10. ledna 2012 v 21:32 | Safaria |  Something.
Ahojky...tak sem si tak projížděla ankety a nejvíc procent bylo u ,,Něco o mně,,. Takže to znamená, že vy se budete ptát a já vám v hromadnym článku odpovim...:)) Tak si něco napište....
Star : Martin Harich

8. ledna 2012 v 0:08 | Safaria |  Ukecané články.
ŽIVOTOPIS : Už od malička zpíval ve folklorním souboru, ale když se tam muselo i tancovat, moc se mu to nelíbilo. Nikdy neměl rád, když musí někoho poslouchat- chtělo to změnu.
Poprvé vystoupil s tátovou kapelou na firemní akci.
Lidem se to líbilo a jemu samotnému taky, protože se to nedalo srovnat s folkorním souborem. Nikdo nikoho do ničeho nenutil, a bylo to takové, jak si každý představoval. jediné mínus bylo, že tátova kapela hraje jen převzané písničky, ale Martin chtěl tvořit.
Protože dlouho nemohl v okolí najít někoho podobného, tak chodil jednou za měsíc zpívat s tátovou kapelou. také si doma jen tak brnkal na kytaru. Akordy si stáhl z Internetu a pak už to šlo samo. Měl starou ošoupanou kytaru, několik krát přisedlou, zlomenou, ale slepenou, ale to mu stačilo. Ani sám neví, jak se mu podařilo napsat první písničku. Byla o tom, jak si šel do Bratislavy koupit Draka, protože v Mikuláši žádneho neměli. Další už šli lépe a každá nová byla zároveň trošku kvalitnější a smysluplnější.
Když ho přijali na osmileté gymnaznium, tak našel stejného blázna jako je on sám.
Samozdřejmě to nebylo tak, že se poprvé viděli a založili kapelu...s Markem Masaříkem chodil i na ZŠ, takže 4 roky ve stejné třídě, ale nikdy se spolu moc nebavili. Párkrát si spolu zahráli a po čase si řekli: "Poďme založiť kapelu". A tak se začali každý týden scházet v Martinově pokoji. Písně psal jednu za druhou. Všechny nebyli povedené, ale bylo jich dost, a proto si mohli vybírat. Název Musitany Hope vymyslel Martin až asi po roce a půl od založení. Měli v nauce o společnosti vymyslet vlastní stát, zemi a tak, aby jim co nejvíce vyhovovala. Bez dlouhého přemýšlení navrhli Musitániu a toto byla hlavní myšlenka celého názvu, přidali slovo naděje, protože ta je v hudbě dost důležitá a tak vznikl název Musitany Hope.
Teď se jich lidé ptají, jestli se hledali, ale nikdo nechce věřit, že to byla náhoda.
Teď je šťastný, že nemusí tančit a zpívat převzaté písničky ale mají neomezené hranice fantazie a v jejich hudbě můžou dělat co je napadne. Nemá důvod být nespokojený, protože tohle vždycky chtěl.
Martin Harich - Ja ťa najdem


Martin Harich - Nezvestna


Ahoooj!!! :))*

7. ledna 2012 v 23:53 | Safaria |  Something.
Ahoj lidi, všem se chci moc omluvit, že jsem tady přes měsíc nebyla, ale blog mi prostě nešel...Teď jsem ale tady, takže je všechno zase OK.! :)) Dodatečně všechno nejlepší do Nového roku, hodně zdraví, lásky, pohody a štěstí...:D :)*
Též se omlouvám svým Affs, že jsem nenavštěvovala tak často jejich blogy.
Změnila jsem taky dess aby to tady nějak vypadalo,snad se líbí...:))