Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. John Ruskin


Červenec 2012

No...Ahoj !

30. července 2012 v 19:53 | Safaria |  Something.
Ahoj..:))
Jak je?

...Taky u vás o víkendu tak hrozně pršelo ? Zrovna jsem byla u kámošky na oslavě, vlastně těsně jak jsem zavřela dveře u auta,a začal nehoráznej slejvák. Takže za všechno můžu já...My celý mokrý a k tomu dešti se ještě přidá vítr. Museli sme držet stan ! :D Ale jinak se to docela vyvedlo :).
Dneska jsem přišla z práce až v sedum, si dávám dvanáctky no :D. Už se nemůžu dočkat až s tim, co dělám teď, seknu. Chtěla bych dělat veterinářskou praxi, ale tůdle ! :P Snad se aspoň příští rok dočkám...
Zatím se (s)mějte ! :))

Život je boj, ale stojí zaTo !

24. července 2012 v 20:51 | Safaria |  Ukecané články.
Právě jsem přišla z práce, sedím u počítače ( jak jinak bych tohle mohla psát :D ), Jím chleba se sýrem a piju vodu z modrobílého hrníčku.

Začnu dneškem, a postupně se budu vydávat do dějiště uplynulých dnů.
Dneska jsem jako vždy vstala, ikdyž jsem o 40 minut zaspala :D. Udělala jsem si snídani, kterou jsem následovně poměrně rychle spořádala...Také jsem našla doslova poklad v ledničce - slaninu...A z té jsem si udělala svačinu. Dále pro mě byl velkým překvapením jogurt...A ne ledajaký - meruňka s konopným semínkem ! Trochu jsem se toho bála, ale nebyl vůbec špatný. Pak jsem vlítla do koupelny, kde jsem se moc nezdržela...Nicméně jsem všechno stihla ! :D
Co se týče pátku...S kámošema sme byli na Open Air v Přeštěnicích, bylo to dobrý, ale čekala jsem víc...
Předevčírem jsem se s mamkou tahala o peřinu a spadla jsem na růh stolu...Takovu bouli co mam na hlavě ste v životě neviděli...a pěkně bolí :D.
Ve čtvrtek jsem rozečetla novou knížku, dá se to docela dobře číst, už jsem skoro na čtyřstý stránce :D.
Taky jsem si domu přinesla holuba, neboť tam kde pracuju, což je v kravíně, je jich hodně. Sežere toho...misku obilí denně ! Taky tak vypadá :D. ...A těch koček co tam je ! Napočítala jsem jich minimálně 15 + jedno kotě. Všechny maji blechy a červy, nejvíc je mi líto toho malýho chudáčka, je totálně zablešenej a má uplně slepený jedno očko :"(.
No...ale proč ten nadpis ? Jednochá odpověď. Mam alergii na chlupy a roztoče...A po dnešku jsem se nemálo osyla, sem samý pupínek...Ale bez těch zvířat prostě nedokážu žít ! -_-
A tohle mě docela rosekalo...Víte, že plísňový hermelín má dobu trvanlivosti ? Já vim, blbá otázka, ale dokážete si ho představit ještě zelenější ? :D

Zatim se (S)mějte.
Vaše Safaria.

Katy Perry - Wide Awake

20. července 2012 v 13:31 | Safaria |  Songs.
Neni vůbec špatná, Katy mám ráda...:)).


Moje Foto. - Juny/July

15. července 2012 v 16:54 | Safaria |  My Work.
Ahoj. :))
Tákže, protože mi sem ty fotky nešly nahrát, vyřešila jsem to takhle...Rajče.net ! :D :))

Můžete se mrknout -TADY- ;).

Moje...


Olly Murs - Heart Skips A Beat

14. července 2012 v 19:57 | Safaria |  Songs.
Miluju ! ♥ :))


Hey !

12. července 2012 v 18:07 | Safaria |  Ukecané články.
Ahoj Lidi ! :)
Včera, když jsem přemýšlela co napsat, měla jsem hlavu plnou nápadů a faktů, ale vždycky jakmile si sednu k počítači jsem totálně vymletá :D.
Takže, věci na který si vzpomenu :D :
Blikla mi v hlavě příhoda z dovolený....Šla jsem napřed na hotel, vlezla do sprchy, abych ze sebe smyla tu sůl z moře a najednou...C.Č.