Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla. John Ruskin


Září 2013

Something like Love...Co s tím?

23. září 2013 v 20:35 | Safaria. |  Ukecané články.
Všichni víme, že láska není jen chození. Jsou to i krásné chvilky s tím druhým, znamená to i to, že se můžeme na toho druhého spolehnout, věřit mu.
Někdy se může stát, a přijde mi, že je to docela často, že láska je neopětována. Ano, to bolí..A nebo to ten druhý třeba ani neví. Nejjednoduší by bylo mu to říct. Vím, je to těžké když toho člověka třeba ani tolik neznáte, ale věřte, že je lepší, když se to dozví. Teda asi né způsobem, že jdete po ulici a začnete to na něj křičet. Takové vyznání by se asi nelíbilo nikomu. Nejlepší způsob, který sama preferuju, je se sním seznámit přes nějaké známé či kamarády, a hned tu máte jednu společnou věc! Fajn, jenže co pak? Snad by jste se měli začít zdravit. Někdy je docela fuška říct i to obyčejné Ahoj. A pak přidat úsměv. Tak je to perfektní. Jestli ten dotyčný není absolutní blbec, tak vám alespoň jedno opětuje, při nejlepším oboje. Teď bych vám ráda povídala o tom, co by se hodilo k dosažení cíle, jenomže v tomhle Krásném oboru nejsem zběhlá. Z praxe mám jen ty první části...Bohužel. Ale kdybych se dostala do fáze, že si spolu budem povídat nějak dýl, čehož bych docílila tím, že bych šla třeba na nějakou oslavu přátel, kde samozřejmě bude. Nebo nějakou podobnou akcí, při které bude prostor si povídat. Někdy se ale hodí, třeba pro ty nejúplnější začátky, i diskotéka, kde budou pomáhat pohledy a jiné sbližování.
Každý má asi svoje tipy Jak na to. Taky je tady ten ošemetný rozdíl mezi teorií a praxí. Ale věřte, jednou to přijde, a to až to budete nejmíň čekat. Hodně štěstí! ;))


Můžete se podívat na Lásku v obrázcích, fotky mám ze svého profilu na we♥it (Profil), a také na to, že láska není jenom mezi mužem a ženou...
Bastille - Flaws

22. září 2013 v 19:11 | Safaria. |  Songs.
Jeden z mých oblíbených interpretů... 
I was in Italy.

21. září 2013 v 22:33 | Safaria. |  Ukecané články.
Zdravím. :))
Od 6. do 14. 9. jsme byli se školou v Itálii. Byl to Skvělý!
Bydleli jsme v penzionech, na pokoji nás bylo 5. Vařili jsme si sami, což bylo někdy trochu znát, ale nechci se vytahovat, ale jsem docela dobrá kuchařka :D, takže sme to přežili ve zdraví. Moře bylo krásné, slané...Písek jako mouka...Počasí nám taky přálo. Takřka pořád jsem hrála volejbal, fakt mě baví a můžu mu i děkovat za krásný zážitek♥.
Na výlet jsme vyrazili kam jinam než do Benátek. Jsou opravdu úchvatný! K mojí smůle jsem byla zrovna rozhádaná se svým foťákem, takže jsem ho s sebou ani nevezla... Ach, jak já si přeju tu zrcadlovku!
Hodím vám sem pár fotek...Který mi zase nejdou přidat, takže teď nic... -_-.